Logistik (28. – 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Náchod, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v logistice a domluvíte se anglicky? Chcete mít stabilní zaměstnaní ve výrobní společnosti, která stále roste? Pokud ano, chopte se této šance a zašlete nám svůj životopis!
Hledá se parťák do přátelského kolektivu na pozici:

LOGISTIK (28. – 33.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace a zajištění nákupu a přepravy zboží
  • Komunikace s dodavateli a řidiči
  • Zodpovědnost za kvalitní dodání sortimentu k zákazníkovi
  • Zodpovědnost za inventuru skladu a zásob
  • Řešení problémů při dodání a případné reklamace
  • Pravidelná komunikace se zákazníky (i ze zahraničí)
  • Spolupráce s ostatními odděleními výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Praxe v logistice velkou výhodou!
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Proklientský přístup, odolnost vůči stresu
  • Uživatelská znalost PC

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + prémie
  • Zaměstnání ve stabilní a stále rostoucí společnosti
  • Práci na HPP
  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelský kolektiv
  • Zvýhodněné volání

  • Místo výkonu práce: okres Náchod

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Denisa Longinová
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis