Fakturant nákupu (25-30.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš krátkou praxi v oblasti nákupu/obchodu? Chceš pracovat pro úspěšnou a stabilní společnost?

Tak neváhej a pošli nám životopis!!!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: FAKTURANT NÁKUPU (25.-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění drobných ad hoc nákupů
  • Jednání s dodavateli
  • Zpracování objednávek
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Zpracování přidělené agendy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
  • Základní znalost AJ
  • Pokročilou znalost práce na PC (Excel)
  • Samostatnost a velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Možnost nastartovat svou kariéru v renomované společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy

  • Lokalitu: Český Dub

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis