Projektový inženýr - kvalita projektu (60-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví tě kvalita a hravě zvládneš pracovat na svém projektu? Máš slušnou angličtinu a chceš ji i nadále vylepšovat? Pak mi pošli životopis na email: [email protected]

Dej nový náboj své kariéře a buď náš nový:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - KVALITA PROJEKTU (60-70.000 KČ)

Náplň práce

  • kompletní řešení zákaznických reklamací a reporting s tím spojený
  • vedení meetingů
  • komunikace s kolegy z dodavatelské a výrobní kvality
  • v budoucnu cesty do zahraničí

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti s kvalitou a vedením projektu
  • komunikativní angličtinu
  • odolnost vůči

Nabízíme

  • práci v mladém pracovním kolektivu
  • příspěvek na lektora angličtiny jen pro Tebe
  • neautomotive prostředí
  • smlouva na neurčito
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na Vánoce
  • 25 dní dovolené
  • obědy zdarma (na výběr z několika jídel)
  • cafeterie

  • Místo výkonu práce: cca 20 minut autem od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Vlčková
Tel.: +420778407990
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4106429  Datum zveřejnění: 13.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.