Obchodní zástupce (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Cheb, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha a chcete svojí prací pomáhat dětem z dětských domovů, hendikepovaným dětem i dospělým? Rádi jste pánem svého času a máte zájem pracovat na IČO?

Česká rodinná společnost hledá posily do týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • Vyhledávání potenciálních zákazníků ve svěřeném regionu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Tvorba nabídek přímo na míru zákazníkovi
  • Péče o stávající zákazníky

Požadujeme

  • Zkušenosti s obchodováním výhodou
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zájem a chuť aktivně vyhledávat nové klienty
  • Ochota pracovat na IČO
  • Vlastní organizace práce, flexibilita a obchodní duch
  • Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní rodinné společnosti
  • Práci na IČO (bez paušálu)
  • Možnost ovlivnit výši svého výdělku - strop neomezen
  • Osobní automobil po zapracování
  • Úvodní zaškolení a průběžné rozšiřování znalostí

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Cheb

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis