Montážní dělník (22-26.000 Kč + bonus 25.000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 22 000 - 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (22-26.000 Kč)
Chceš pracovat v klimatizované hale v super kolektivu a o víkendu se bavit po svém?
Do zavedené firmy v Brně, která se specializuje na kompletování pohonných jednotek,
hledáme nové posily.

Náplň práce

  • pracovat na výrobní lince na 3 směny
  • ručně montovat součástky
  • pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením
  • pracovat ve stoje

Požadujeme

  • alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • být manuálně zručný
  • být zodpovědný, do práce chodit včas

Nabízíme

  • Plat 22-26.000,-
  • Odměna po zapracování 25.000,-
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijko až 500,-
  • Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
  • Svoz z vybraných zastávek zdarma
  • Firemní akce a benefity
  • Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat
  • Místo výkonu – Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4108931  Datum zveřejnění: 23.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc