Personalista/Personalistka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Bonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk se zkušenostmi z interního HR a chcete se dál realizovat v mezinárodní společnosti? Hledáte samostatnou a pestrou práci s využitím anglického jazyka? Pak je tato nabídka určená právě Vám!!!

Mezinárodní výrobní společnost působící na Vysočině hledá do svých řad zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:

PERSONALISTA/PERSONALISTKA

Náplň práce

  • zodpovědnost za HR procesy
  • realizace náboru - vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • podpora manažerů a zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce
  • správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)
  • příprava podkladů pro mzdové účetnictví
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti HR - ve výrobní společnosti výhodou
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • znalost zákoníku práce a HR procesů
  • výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • dotované závodní stravování
  • jazykové a další vzdělávací kurzy

  • místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4109318  Datum zveřejnění: 23.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.