Technický referent (27 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte stabilní zaměstnání v české stále se rozvíjející firmě? Jste technicky zdatný a a máte chuť se rozvíjet a učit novým věcem? Pak hledáme právě Vás! Reagujte na nabídku zasláním svého životopisu.

TECHNICKÝ REFERENT (27 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracovávání nabídek dle produktového portfolia
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Podpora obchodní činnosti kanceláře
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem práce
  • Práce v interním informačním systému

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi z oblasti TZB, měření, regulace, stavebnictví, strojírenství
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office
  • Zkušenost se systémem Navision výhodou
  • Technickou zdatnost a ochotu rozvíjet se
  • Komunikativní schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • Odborná školení
  • Stravenkový paušál

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis