Rozpočtář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Náplň práce

Co bude Vaší náplní práce?
  • Zpracování stavebních rozpočtů za účelem stanovení výše pojistného plnění.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu.

Požadujeme

Co k této práci budete potřebovat?
  • SŠ nebo VŠ se stavebním zaměřením.
  • Znalost programů KROS, POLAR.
  • Zájem o obor stavebnictví a chuť se dále rozvíjet.
  • Komunikační dovednosti, spolehlivost a pečlivost.
  • MS Office na uživatelské úrovni.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme

Můžete se u nás těšit na:
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Příjemné pracovní prostředí, skvělou lokalitu a zázemí.
  • Příspěvek na stravování, aktuálně 100 Kč/den.
  • Flexibilní pracovní dobu, 3 sick days v roce, po zapracování možnost využití Home office.
  • Propracovaný adaptační program a systém vzdělávání, dlouhodobou podporu profesního a osobního rozvoje.
  • Individuální výuku AJ přímo ve firmě.
  • Smlouvu na HPP.
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy).
  • Místo výkonu práce: Brno popř. dle dohody.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4111670  Datum zveřejnění: 27.6.2021