Mistr výroby - Elektro (36-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 36 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro českou firmu s dlouholetou tradicí? Vyznáte se v oboru elektro a jste vůdčí typ, který dokáže motivovat a koordinovat tým kolegů? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!
Významná a prosperující společnost hledá nového člena týmu na pozici:

MISTR VÝROBY - ELEKTRO (36-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vést a koordinovat menší kolektiv lidí
  • Zajišťování výrobních procesů
  • Zodpovědnost za oživování elektronických zařízení
  • Zodpovědnost za bezproblémovou výrobu svěřeného úseku
  • Práce s měřící technikou
  • Odpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • Spolupráce s oddělením plánování výroby a ostatními výrobními útvary

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektro oboru podmínkou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu
  • Znalost SMT a THT technologií
  • Znalost zapojení el. obvodů
  • Znalost práce s PC
  • Ochota učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup, zájem o obor

Nabízíme

  • Zázemí ve stabilní české společnosti
  • Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavá práce na zajímavých projektech
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • Motivační systém odměňování
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Firemní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Denisa Longinová
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis