Zkušený zámečník (od 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme skutečného borce, který zvládne odborné opravy strojů ve výrobě! Pokud máš v malíku technické kontroly a troufneš si i na montáže a svařování hledáme přímo tebe! Perspektivní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového parťáka na pozici:

ZKUŠENÝ ZÁMEČNÍK (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Svařování a montáž
  • Servis a technické kontroly
  • Odborná práce na strojích
  • Opravy strojů i jednotlivých dílů
  • Vrtání, řezání, stříhání a ohýbání plechů

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici
  • Manuální zručnost!
  • Znalost základního nářadí, které se využívá při práci
  • Samostatnost, pečlivost, selský rozum
  • Velkou výhodu budeš mít pokud vyvineš vlastní
proaktivitu a zájem si rozšiřovat své obzory

Nabízíme

  • Odměna za váš nástup 15.000 Kč po zkušební době
  • Práce na jednu směnu
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Proplacené přesčasy
  • Proplacená přestávka navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost se dále vzdělávat v rámci odborných kurzů
  • Super kolektiv se super šéfem
  • Přátelská atmosféra
  • Možnost využít prostory a vybavení haly k vlastnímu tvoření

  • Místo výkonu práce: Brno jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis