Průmyslový inženýr - i Junior (36-39.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 36 000 - 39 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání a vyznáte se v Lean production? Máte angličtinu na komunikativní úrovni? Láká vás být součástí společnosti s férovým jednáním?

Tak nečekejte na nic a zašlete nám svůj životopis!

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR - I JUNIOR (36-39.000 Kč)

Náplň práce

  • Zavádění postupů a metod do výrobních procesů
  • Spolupráce na současných a nových projektech
  • Zavádění jednotlivých metod PI
  • Eliminace úzkých míst ve výrobním procesu
  • Zavádění opravných opatření

Požadujeme

  • Nejlépe SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Komunikativní AJ
  • Přehled o metodách a principech LEAN production
  • Týmového ducha
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • Ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • Prémie ve výši 20%
  • Dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • Kariérní růst
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon a notebook
  • Práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis