Vedoucí výroby (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hustopeče, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte všeobecný přehled jak by měla fungovat výroba? Máte zkušenosti s vedením lidí a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Pokud ANO, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis!

Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kandidáta/kandidátku na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY (40-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Koordinace práce výrobních linek, teamleadrů a operátorů
  • Dodržování stanovených postupů při chodu ve výrobě
  • Kontrola plnění plánu a dodržování procesů
  • Dohled nad kvalitou práce operátorů výroby
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Vyhotovení související dokumentace včetně reportů

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Praxi ve výrobním prostředí VELKOU výhodou
  • Praktická znalost LEAN managementu
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Proaktivní přístup k inovacím

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Docházkový bonus
  • Vzdělávací programy
  • Bohaté nabídky z obědového menu

  • Lokalitu: jih od Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis