IT Support (30.000-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Chcete pracovat pro českou společnost z finančního sektoru, kde budete zaštiťovat podporu interního IT v rámci ČR? Zajímají Vás moderní MS Windows technologie? Chcete nadále rozšiřovat své znalosti a zvyšovat svoji odbornost?

Pokud je Vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás na pozici:

IT SUPPORT (30.000-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa koncových stanic (většinou na bází OS Windows).
  • Support uživatelů.
  • Support a správa výpočetní techniky v kanceláři.
  • Komunikace s dodavateli.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v IT zaměření.
  • Výbornou znalost českého jazyka.
  • Zkušenost na obdobné pozici.
  • Znalost PC a MS produktů.
  • Výhodou je znalost IP telefonie.

Nabízíme

  • Kromě zajímavého finančního ohodnocení se můžete těšit na:

  • Stravenky
  • Multisport
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Sick days
  • Možnost kariérního růstu.

  • Místo pracoviště: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis