Projektový manažer v energetice s aj

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením projektů? Orientujete se v oblasti hydroenergetiky nebo vodohospodářství? Jste komunikativní osobnost a udržování vztahů s klienty Vám není cizí? Chcete cestovat po celém světě a využívat angličtinu při své práci? Chcete pracovat pro českou stabilní společnost a být součástí zajímavých projektů?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pražská společnost hledá posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER V ENERGETICE S AJ

Náplň práce

  • Realizace zakázek a projektů
  • Vypracování cenových a technických nabídek
  • Správa technické a obchodní dokumentace
  • Udržování vztahů s investory a klienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Prokazatelnou praxi na podobné pozici
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Možnosti jazykových kurzů a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci na zajímavých projektech

  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4121250  Datum zveřejnění: 13.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.