Operátoři pro elektro a údržbu (až 30.000 Kč + bonusy)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 27 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň SOU vzdělání technického směru? Máte zkušenosti s údržbou nebo elektromechanikou? Hledáte stabilní zaměstnání? Čekám na Váš životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegy na pozici:

OPERÁTOŘI PRO ELEKTRO A ÚDRŽBU (AŽ 30.000 KČ + BONUSY)

Náplň práce

  • opravy a údržba strojů a zařízení a jejich drobných částí
  • montáž a demontáž strojů a zařízení
  • zapojení a oživení strojů a zařízení
  • správa dokumentace

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň krátkou praxi v údržbě či elektromechanice
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • manuální zručnost a pohotovost
  • vyhláška 50/1978 Sb .§ 6 výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • měsíční bonusy a odměny
  • náborový příspěvek
  • 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění
  • možnost vzdělávání
  • firemní akce

  • lokalita Jihlava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Stará
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis