Mechanik ve výrobě - hydraulika (25 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dokážete opravit zařízení fungující na bázi hydrauliky? Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce na směny? Pošlete mi životopis a využijte příležitost získat novou práci!

Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

MECHANIK VE VÝROBĚ - HYDRAULIKA (25 - 35.000 KČ)

Náplň práce

  • montáž a zprovoznění hydraulických zařízení
  • preventivní i akutní údržba na zařízeních
  • kontrola a výměny hydraulických olejů a rozvodů
  • zajišťování náhradních dílů
  • spolupráce s oddělením ekologie

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost hydrauliky a pneumatiky
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • finanční bonusy a prémie
  • příspěvky na kulturu, sport a penzijní pojištění
  • očkování proti chřipce
  • závodní stravování
  • firemní akce

  • lokalita Hustopečsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Stará
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis