Seřizovač Senior (až 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání a praxi ve výrobě? Jste manuálně zručný a orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní strojírenská společnost hledá nové kandidáty na pozici:

SEŘIZOVAČ SENIOR (až 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Podíl na údržbě automatických výrobmích linek
  • Seřizování výrobních strojů
  • Obsluha a údržba strojů
  • Zvyšování spolehlivosti a efektivitě udržovaných systémů
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce

Požadujeme

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství
  • Praxi na obráběcích strojích výhodou
  • Znalost CAD/CAM výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Čisté racovní prostředí
  • 13. a 14. mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Náměšť nad Oslavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis