Nástrojař - vhodné I pro absolventy (28-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s údržbou vstřikovacích forem a nástrojů? Mezi vaše zkušenosti patří čtení technické dokumentace? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Tak to hledáme právě Vás!

NÁSTROJAŘ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (28-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a opravy forem vstřikolisů
  • Obsluha strojů
  • Návrhy změn a jejich realizace
  • Technologické úpravy tvarů
  • Výměny a opravy nástrojů

Požadujeme

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s údržbou, úpravami a opravami vstřikovacích nástrojů a forem výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Čisté racovní prostředí
  • 13. a 14. mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Náměšť nad Oslavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Babáková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis