Manažer – Technolog – Lean 70-85.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 70 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jak technolog ve strojírenské společnosti? Byl náplní vaší práce i Lean management? Bylo by pro Vás zajímavé spolupracovat s ostatními výrobní závody společnosti po světě na zavádění nových technologií a zlepšování těch stávajících? Diskutovat v angličtině s kolegy pro Vás není problém? Tak se mi ozvěte!

Náplň práce

  • Vedení 6-7členného týmu
  • Zodpovědnost za nastavení a inovace procesů a technologií ve výrobě
  • Hledání štíhlých míst ve výrobě a jejich optimalizace
  • Komunikace s týmy v jednotlivých výrobních závodech v rámci „best practice“
  • Možnost občasného cestování

Požadujeme

  • Praxe jako technolog/vedoucí technolog ve strojírenské společnosti
  • Praxe se zaváděním nových výrobních postupů, nových výrobník strojů
  • Zkušenosti s Lean a praxe s vedením projektů
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění/životní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba/ možnost home office
  • Možnost vzdělávání nejen jazykového
  • Další benefity

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis