Technická podpora s elektro vzděláním (35 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk s elektrotechnickým vzděláním? Máte dobré vyjadřovací schopnosti? Domluvíte se alespoň trošku anglickým jazykem?
Pokud ano, tak čtěte dále!

Úspěšná strojírenská společnost přijme do svého týmu posilu na pozici

TECHNICKÁ PODPORA S ELEKTRO VZDĚLÁNÍM (35 - 40.000 KČ)

Náplň práce

  • Proškolování pracovníků montáže
  • Příprava návodek a tvorba technologických postupů
  • Komunikace se zahraničními kolegy (převážně písemnou formou)

Požadujeme

  • Min. SŠ v oboru elektro
  • Dobrou orientaci v elektro schématech
  • Mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Komunikativnost a technické myšlení
  • Schopnost předávat informace

Nabízíme

  • Rozmanitou práci v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 13 mzdu a další odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Zaškolení
  • Místo pracoviště: Praha - Východ (asi 30 minut od centra Prahy)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4126988  Datum zveřejnění: 21.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc