Technik/technolog elektro (35 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, kterého baví vymýšlet nová, lepší řešení? Je Vaše vzdělání zaměřené na elektrotechniku? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pokud Vás tato slova zaujala, čtěte dál!

Úspěšná společnost, sídlící nedaleko Prahy přijme posilu do týmu na pozici:

TECHNIK/TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)

Náplň práce

  • samostatná práce při tvorbě a úpravě technologických postupů
  • úzká spolupráce s výrobou a zahraničními kolegy
  • zaškolování montérů
  • tvorba návodek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • znalost slaboproudé elektroniky podmínkou
  • pokud znáte oblast hydrauliky, je to pro Vás velká výhoda
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • samostatnost, technické myšlení
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • různorodou práci ve stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzdu
  • vzdělání
  • příspěvek na sport, kulturu, aj.
  • lokalita: Praha - Východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4127043  Datum zveřejnění: 21.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc