Jak Vám poradíme?

Account Manager/ka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jako Obchodní manažer? Jste technicky zdatný a orientujete se ve výrobním odvětví nebo veřejném sektoru? Do firmy se sídlem v Brně hledáme Account Managera! Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi napište nebo rovnou pošlete Váš životopis. Budu se těšit!

Náplň práce

  • Akvizice nových obchodních příležitostí a klientů
  • Zpracovávání příchozích objednávek
  • Aktivní účast na obchodních jednání
  • Tvorba cenových nabídek
  • Podílení se na obchodních strategií společnosti
  • Cestování v rámci ČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti B2B alespoň 2 roky
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Plat 30. – 45.000Kč
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Flexibilní začátek pracovní doby, možnost home office
  • Nástup možný ihned
  • Práce na HPP

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis