Jak Vám poradíme?

Obráběč kovů do výroby až 34.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 34 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do stabilní výroby hledáme stabilní posilu! Rádi bychom přivítali silného parťáka, který s námi bude bušit do hliníku a nevadí mu se střídat na směnách! Pokud zvládáš práci s technickou frézou nebo ručními bruskami, tak se přidej! Zašli nějaké info o sobě a přijď na pohovor!

Náplň práce

  • Broušení vibrační bruskou
  • Vrtání a práce s frézou
  • Nýtování, tmelení
  • Práce dle elektronických pracovních postupů

Požadujeme

  • Výuční list v oboru obráběč, zámečník
  • Praxe s ručními bruskami, tmelením
  • Zkušenosti s prací dle technické dokumentace

Nabízíme

  • Finanční benefity a bonusy
  • Stravenky
  • Active Pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dobrá dostupnost
  • Lokalita: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis