Jak Vám poradíme?

Šance pro absolventy elektrooborů (35.-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi absolvent vysoké školy elektro a hledáš svůj první flek? Chceš se stát součástí stabilní strojírenské společnosti a nasbírat cenné zkušenosti?

Tak mi zašli svůj životopis, protože aktuálně nabízíme ŠANCI PRO ABSOLVENTY ELEKTROOBORŮ (35.-50.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zpracování nabídek z pohledu elektrosystémů
  • Příprava potřebné dokumentace
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - automatizace nebo elektro
  • Komunikativní angličtinu
  • Zájem o problematiku řídících systémů a elektro
  • VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost cestovat do zahraničí
  • Příspěvek na penzijko
  • Telefon a notebook
  • Jazykové kurzy
  • Sick days

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Šperglová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis