Jak Vám poradíme?

Kontrola vývoje projektu (40.-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste pracovali v projektovém týmu? Chcete být podporou pro nové i stávající projekty? Jste aktivní člověk a organizační schopnosti Vám nejsou cizí?

Tak mi neváhejte zaslat Váš životopis na pozici KONTROLA VÝVOJE PROJEKTU (40.-50.000 Kč)!

Náplň práce

  • Spolupráce při plánování projektu
  • Sledování postupu projektu - náklady, termíny
  • Tvorba nových procesů a postupů
  • Zlepšování současných procesů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na projektový management
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zaměření na dodržování termínů, plánování a určování priorit
  • Komunikativní angličtinu nebo němčinu min. B1

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění

Místo výkonu práce: Plzeň + 15 minut

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Šperglová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis