Jak Vám poradíme?

Produktový manažer s praxí (45.-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 45 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

POTRAVINÁŘSTVÍ - přesně tímhle směrem se budete ubírat, pokud chcete své získané zkušenosti předat ve společnosti, která má několik let stabilní postavení na trhu. Potřebujeme, abyste měl/a zkušenosti nejlépe v masném průmyslu a vaše studium bylo zaměřené na oblast potravinářství. Kreativnost, nápaditost jsou u nás vítanými hosty!

Tak pošlete životopis, nejlépe ihned! :)
PRODUKTOVÝ MANAŽER S PRAXÍ (45.-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění komplexní péče o produkty společnosti
  • Sledování změn požadavků a potřeb na trhu
  • Vedení týmu
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Koordinace správy katalogu
  • Optimalizace portfolia

Požadujeme

  • Praxe v masném průmyslu - NUTNOST
  • Vzdělání v oblasti potravinářství
  • Angličtina - VÝHODOU
  • Zkušenost s vedením lidí - VÝHODOU
  • Kreativnost, nápaditost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Další zajímavé příspěvky dle domluvy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Podporu vzdělávání a rozvoje
  • Firemní akce
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Sleva na firemní výrobky

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis