Jak Vám poradíme?

Osobní asistentka (35-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pojď pracovat k nám! Máme volnou židli. Třeba právě pro tebe.
Plánování a organizování schůzek je pro tebe brnkačka, víš o čem je marketing, dovedeš si poradit i ve složitých situacích, nebojíš se odpovědnosti a je ti jedno, jestli mluvíš česky nebo anglicky? Pak jsi náš člověk!
Do týmu největší česko-slovenské kanceláře ve střední Evropě hledáme osobní asistenta/ku pro jednoho ze zakládajících partnerů kanceláře.

Náplň práce

  • Budeš klíčovým členem našeho týmu
  • Staneš se „pravou rukou“ jednoho ze zakládajících partnerů kanceláře, který se intenzivně podílí na našich zahraničních aktivitách
  • Čeká tě spolupráce v oblasti marketingu a obchodu, příprava podkladů a materiálů, komunikace s obchodními partnery, vytváření a vyřizování obchodní korespondence, včetně správy osobní agendy apod.
  • Zároveň budeš úzce spolupracovat s Bussines development managerem – hlavně v „International agendě“ (spolupráce se zahraničními obchodními partnery)
  • Tvojí úlohou bude třeba i komunikace s jednotlivými zahraniční partnery, organizování obchodních schůzek a videokonferencí; případně komplexní zajištění itineráře zahraniční cesty
  • Ve spolupráci s marketingovým oddělením budeš připravovat šéfovi podklady, prezentace a materiály pro jeho jednotlivá obchodní jednání nebo zahraniční cesty
  • Využívat interní systém včetně excel pro pečlivou a důkladnou evidenci i vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých aktivit

Požadujeme

  • Kreativitu, umění pracovat samostatně
  • Schopnost rozvíjet business a dotahovat věci do praktického výsledku
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Výbornou znalost angličtiny v psané i mluvené formě na velmi solidní úrovni (studium nebo delší pobyt v zahraniční ti dává velkou výhodou)
  • Adekvátní pracovní nasazení a ochotu zůstat v práci občas o něco déle
  • Předchozí zkušenosti z obdobné pozice v obchodě či marketingu a administrativě
  • Znalost práce na PC (ve Wordu připravit dokument, aby byl přehledný, v excelu vytvořit přehlednou tabulku, umět použít filtry a jednoduché vzorce, připravit hezkou Powerpoint prezentaci)

Nabízíme

  • Zajímavou práci u renomované firmy, kde se ti doslova otevře svět
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days ročně
  • Stravenky za 120 Kč/den
  • Zdarma přístup do fitek po celé ČR díky plně hrazené Multisport kartě
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • On-line lékařskou poradenskou službu
  • Zodpovědnou a samostatnou pozici
  • Podporu ve svém dalším profesním růstu a vzdělávání
  • Můžeš se zúčastnit pravidelných odborných i soft skills školení
  • Neformální pracovní prostředí s milou atmosférou
  • Staneš se členem firmy, kde spolu fungujeme jako jeden tým
  • Pracoviště, kde si ochotně navzájem pomáháme
  • Partu fajn lidí kolem sebe, kteří se rádi společně sejdou i po práci
  • Příjemné a moderní kanceláře v centru Prahy v blízkosti Florence a Masarykova nádraží
  • Práci ve firmě, která umí ocenit tvůj talent a schopnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4150116  Datum zveřejnění: 26.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.