Jak Vám poradíme?

Kalkulant nábytku (35.-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti konstrukce, prodeje či výroby nábytku? Dřevovýroba je Vám blízká a máte zájem o práci v kanceláři. Pak hledáme právě vás! :) Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na pozici KALKULANT NÁBYTKU (35.-45.000 Kč) - budeme se těšit.

Náplň práce

  • kalkulace materiálových vstupů výrobků
  • stanovování výrobních časů
  • měření výrobních časů pro zpřesnění kalkulací
  • kontrola reálných výsledků zakázek a zpětné promítnutí do kalkulací
  • práce v interním systému

Požadujeme

  • praxi v oblasti konstrukce, prodeje či výroby nábytku nutná
  • preciznost na čísla
  • praxe přímo v oblasti kalkulací výhodou
  • technické a systematické myšlení

Nabízíme

  • férové mzdové ohodnocení
  • prémie při dobrých výsledcích
  • 23 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní pojištění
  • práci ve stabilní společnosti
  • práci v pohodovém kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Zábřeh na Moravě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Strouhalová
Tel.: +420773773885
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4152878  Datum zveřejnění: 31.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc