Jak Vám poradíme?

Purchase specialist (30-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete změnit Vaše dosavadní zaměstnání, ale pořád jste nenašli to správné?
Máme pro Vás nabídku od spolehlivé a dlouhodobě uznávané výrobní společnosti na pozici PURCHASE SPECIALIST (30-45.000 Kč).
Pošlete nám Váš životopis!!!

Náplň práce

  • budete objednávat materiál do výrobního procesu
  • komunikovat převážně se zahraničními dodavateli
  • průběžně zajišťovat zásobování výroby
  • budete zodpovědný za řízení materiálového toku
  • hodnocení dodavatelů
  • změnová řízení výrobního materiálu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (minimálně středně pokročilý)
  • znalosti v MS Excel
  • schopnost pracovat pod tlakem, analytické myšlení, a
ochotu vzdělávat se

Nabízíme

  • možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • jídelnu, která nabízí až osm teplých jídel jak z české, tak i z exotické kuchyně
  • 25 dní dovolené, aby si zaměstnanci mohli dostatečně odpočinout
  • měsíční benefity (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty, do divadla, fitness)
  • bezplatné parkování, autobusová zastávka přímo vedle Vaší práce.

  • Lokalitu: Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Frus, B.A.
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis