Jak Vám poradíme?

Logistik pro mezinárodní společnost (35-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litovel, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme logistika! Jste to právě Vy? Máte zkušenost ve skladovém hospodářství a domluvíte se anglicky? Zajímá Vás oblast automatizace a digitalizace? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Staňte se součástí našeho týmu!

Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá kandidáta na pozici:

LOGISTIK PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST (35-50.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení projektů
  • rozvoj automatizace a digitalizace
  • implementace nových technologií
  • optimalizace stávajících procesů
  • spolupráce napříč firmou i s externími partnery

Požadujeme

  • praxe v logistice, skladových procesů a přepravě
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zájem o oblast automatizace a digitalizace
  • znalost SAP výhodou
  • schopnost analýzy a vyhodnocení
  • práce v týmu

Nabízíme

  • přátelské a moderní pracovní prostředí
  • po dohodě možnost Home Office
  • dovolená 5 týdnů
  • cafeterie
  • závodní stravování s příspěvkem
  • mimořádné finanční odměny

  • místo výkonu práce: okolí Litovle

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis