Jak Vám poradíme?

Elektro údržbář - ranní směny (30-38.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete mít volné víkendy a pracovat jen na ranní směnu? Máme pro Vás skvělou nabídku od menší nadnárodní firmy v rodinném duchu na pozici ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (30-38.000 Kč).
Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • údržba a opravy strojů
  • kontrola a seřizování strojů a zařízení
  • práce s výkresovou dokumentací
  • preventivní údržba
  • zodpovědnost za plynulý chod výrobních strojů

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxi ve výrobní společnosti
  • zkušenost s pneumatikou a hydraulikou

Nabízíme

  • rodinné prostředí a přátelský kolektiv
  • dovolenou navíc (i dle délky zaměstnání)
  • pololetní bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky, zvýhodněné stravování na pracovišti

Lokalita: Žatec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Frus, B.A.
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis