Jak Vám poradíme?

Vedoucí údržby s AJ (plat 35-45.000Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro silnou nadnárodní korporaci hledáme Vedoucího údržby! Máte zkušenosti s agendou údržby budov? Zvládáte plynulou angličtinu a orientujete se v technických nákresech! Rádi byste se podíleli na zlepšování procesů a jejich optimalizaci? Moc rádi se s Vámi setkáme u nové pracovní příležitosti! Zašlete prosím Váš životopis a ozveme se Vám!

Náplň práce

  • Dohled nad agendou údržby budov
  • Práce s interním systémem a databázi
  • Komunikace s externími úřady a firmami
  • Provádět pravidelné revize budov, strojů
  • Podpora techniků na údržbě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s technickými zařízeními budov
  • Organizační a komunikační vlastnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelné navyšování mzdy dle výsledků
  • Firemní akce
  • Práce v nadnárodní korporaci
  • Lokalita: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis