Jak Vám poradíme?

Teamleader do výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rokycany, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc* příspěvek na dojíždění až 4000 Kč/měsíc * za splněnou docházku bonus přes 2500 Kč/měsíc * příspěvek na rodinné události a na sport * odměna za nalezení nového kolegy * očkování proti chřipce zdarma
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

TEAMLEADER DO VÝROBY

Dokážete zadávat práci ostatním a dohlédnout na její realizaci? Máte potřebu za sebou vidět výsledky? Rád se učíte novým věcem, nebo obnovujete zkušenosti?

Pokud je Vaše odpověď 3x ano, hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby, komplexní řízení pracovní směny
  • dohled nad dodržováním standardů a pracovních postupů
  • spolupráce s dalšími úseky a s vedením společnosti
  • zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP
  • vedení zaměstnanců na svěřeném úseku
  • zapisování do interního systému
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Požadujeme

  • min. SOU (výuční list) nebo SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • schopnost vést lidi a činit potřebná rozhodnutí
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • široká škála nadstandardních benefitů jako třeba:
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění až 4000 Kč/měsíc
  • za splněnou docházku bonus přes 2500 Kč/měsíc
  • příspěvek na rodinné události a na sport
  • odměna za nalezení nového kolegy
  • očkování proti chřipce zdarma
  • zvýhodněné mobilní tarify a další.

  • místo výkonu práce: Plzeň + 20 minut

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
30100 Plzeň

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4157984  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc