Jak Vám poradíme?

Servisní technik (28-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Prostějov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste ochotný cestovat po celé České republice? Rád byste našel stabilní zaměstnání? Máte platný řidičský průkaz a praxi na obdobné pozici? Tak to jste přesně náš člověk!

Stabilní česká splečnost hledá posilu na pozici SERVISNÍ TECHNIK (28-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Orientace v technických výkresech
  • Opravy větších průmyslových čerpadel
  • Servis průmyslových čerpadel po celé ČR
  • Komunikace s klienty
  • Práce v terénu i na dílně

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Praxi na obdobé pozici výhodou
  • Základní kurz svařování výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Prostějov + celá ČR

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis