Jak Vám poradíme?

Brigáda podpora prodeje (150 Kč/hod - 175 Kč/hod)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 150 - 175 Kč/hod.
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Máte výbornou znalost anglického a polského jazyka? Jsi student/ka nebo maminka na mateřské dovolené a hledáte brigádu? Nebojíte se zvednout telefon? Výborně, tak zašlete životopis!

Nadnárodní strojírenská společnost hledá kolegu nebo kolegyni na pozici BRIGÁDA PODPORA PRODEJE (150 Kč/hod - 175 Kč/hod)

Náplň práce

  • telefonní hovory s novými klienty pro sjednání schůzky s obchodníky
  • hledání nových a perspektivních klientů - Česko, Polsko, Slovensko
  • podpora obchodního týmu a vedení společnosti
  • administrativní činnost
  • práce v CRM

Požadujeme

  • anglický a polský jazyk slovem i písmem
  • výborné vyjadřovací schopnosti
  • odvahu a ochotu volat novým klientů
  • schopnost interpretovat data
  • samostatnost, disciplínu a nadšení
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned
  • mobilní telefon, notebook
  • kancelář v Ostravě
  • po zapracování možnost HO
  • podporu vzdělávání
  • velmi přátelský kolektiv

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4159270  Datum zveřejnění: 10.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.