Jak Vám poradíme?

Referent výroby - absolvent VŠ(30-37.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jsi právě Vysokou školu? Hledáš své první zaměstnání a nebojíš se mluvit anglicky?

Výrobní společnost právě hledá toho správného člověka na pozici REFERENTA VÝROBY (30-37.000 Kč).

Tak neváhejte a zašli nám životopis!!

Náplň práce

  • Práce se systémem SAP
  • Reporting
  • Spolupráce s mistry, vedoucími a kolegy z jiných odděleních
  • Zpracování podkladů pro výpočet výkonových odměn
  • Podávání návrhů digitalizace výkonových dat
  • Vizualizace výrobních linek

Požadujeme

  • VŠ strojního, ekonomického nebo IT směru
  • Praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Samostatnost a vynalézavost
  • Člověka s chutí vylepšovat administrativní stránku ve výrobě

Nabízíme

  • Karierní postup
  • Denní využití angličtiny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost seberealizace
  • Účast na zajímavých projektech
  • Stravování v kantýně

Lokalitu: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Frus, B.A.
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis