Jak Vám poradíme?

Mechatronik s náborovým bonusem (28-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Divadelní 14, Plzeň 3, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc* NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč * nástupní mzda až 35.000 Kč s garancí každoročního navýšení * 13.mzdu * super praxi pro absolventy * pohodové místo pro zkušené elektrikáře * vysoké mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vyhlášku 50/78 sb. alespoň §5 a hledáte práci? Pro zkušené mechatroniky (elektrikáře), ale i pro absolventy máme super flek, kde si vaší práce budou vážit.

Hledáme: MECHATRONIK S NÁBOROVÝM BONUSEM (35.000 KČ)

Zašlete svůj životopis na [email protected] pro účast ve výběrovém řízení.

Náplň práce

  • údržba výrobních linek
  • řešení technických problémů
  • nastavování parametrů výrobních strojů
  • spolupráce s kolegy z výroby

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • praxe ve výrobě výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
  • nástupní mzda až 35.000 Kč s garancí každoročního navýšení
  • 13.mzdu
  • super praxi pro absolventy
  • pohodové místo pro zkušené elektrikáře
  • vysoké mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Plzeň ( cca 10 minut z centra)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
30100 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Šenková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis