Jak Vám poradíme?

Elektroprojektant - trakční vedení (30-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou školu v elektro oboru? Perfektně se orientujete v programech AutoCad a MS Office? Zajímá Vás oblast železnic a MHD? Hledáte práci pro stabilní českou společnost s možností rozvoje a růstu?

Pak se chopte příležitosti a pošlete mi své CV na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT - TRAKČNÍ VEDENÍ (30-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Navržení technického řešení projektů pro trakční vedení
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • Práce v programu AutoCad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru - silnoproud výhodou
  • Znalost konstrukčních CAD programů na pokročilé úrovni
  • Znalost energetických výpočtů výhodou
  • Orientaci v zásadách navrhování trakčního vedení
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy a systém odměňování
  • Příspěvky na stavování
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové a odborné kurzy a vzdělávání

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4164946  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.