Jak Vám poradíme?

Lakýrník na 2 směny (až 30000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do firmy se sídlem v Plzni hledáme šikovného LAKÝRNÍKA na 2 směny S VOLNÝMI VÍKENDY! Přidejte se do přátelského týmu a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Příprava podkladů a barev
  • Ruční lakování pomocí pistole na mokro (vysokotlak/středotlak/nízkotlak)
  • Zpětná kontrola
  • Navěšování

Požadujeme

  • Min SOU nebo prokazatelná praxe v oboru
  • Zkušenost s mokrým lakováním velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota práce na 2 směny (7,5 hod)

Nabízíme

  • Příspěvek na sport, kulturu, cestování
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Svozový bus směr ze Spáleného Poříčí
  • Odměny na Vánoce a v létě
  • Místo výkonu práce Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis