Jak Vám poradíme?

Zkušený vedoucí výroby - služební automobil

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Uherské Hradiště, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců? Domluvíte se anglicky? Umíte velmi dobře komunikovat a efektivně nastavit výrobu slévárny a metalurgie?

Česká společnost hledá ZKUŠENÉHO VEDOUCÍHO VÝROBY - SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

  • Koordinace a řízení slévárny a metalurgie
  • Vedení vedoucích týmů
  • Dodržování provozní strategie
  • Kontrola a zavádění metodik štíhlé výroby
  • Projektové řízení
  • Komunikace a reporting

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti z řízení výrobního provozu
  • Manažerské znalosti a dovednosti
  • Orientaci v projektovém řízení
  • Znalost nástrojů kvality (Lean, Six Sigma, 5S, atd..)
  • Běžnou hovorovou angličtinu

Nabízíme

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Home office

  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Komínková
Tel.: +420775787241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4180879  Datum zveřejnění: 12.10.2021