Jak Vám poradíme?

Managing Director/CEO (from 80.000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený ředitel v oblasti strojírenství nebo stavebního průmyslu se zaměřením na strojírenství? Anglický nebo francouzský jazyk je pro Vás jako druhý rodný jazyk, takže Vám nedělá problém vést obchodní jednání? A k tomu všemu máte i technické vzdělání? Pak jste náš člověk.

Zašlete nám své CV a staňte se součástí významné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu, z pozice:

MANAGING DIRECTOR/CEO (from 80.000 CZK)

Náplň práce

  • řízení společnosti (cca 35 zaměstnanců)
  • tvorba analýz a monitoring trhu
  • následná tvorba obchodní, správní a finanční strategie české pobočky
  • vedení, mentoring a rozvoj zaměstnanců a managementu
  • vybudování silnější pozice společnosti na trhu
  • řešení veřejných tenderů (zakázek)
  • dosahování stanovených cílů pomocí zvolených nástrojů
  • implementace ERP systému SAP v dohledu 1 roku pro českou pobočku
  • reporting mateřské společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské nebo stavební)
  • víceletou praxi v oblasti výroby/obchodu ve strojírenském, automotive či stavebním průmyslu
  • prokazatelné výsledky své práce (zvýšení obratu, zisku, optimalizace nákladů atd.)
  • víceleté zkušenosti s vedením týmu pracovníků (technické i administrativní pozice)
  • praxe na pozici výkonného ředitele/CEO výhodou
  • zkušenost s veřejnými zakázkami (tendery) výhodou
  • anglický nebo francouzský jazyk na pokročilé úrovni (schopen vést obchodní jednání)
  • tah na bránu, přirozenou autoritu a smysl pro inovace

Nabízíme

  • práci pro významnou nadnárodní společnost
  • odpovídající mzdové ohodnocení + odměny
  • automobil i pro soukromé účely
  • možnost profesní seberealizace (prostor pro inovace)
  • příspěvek na zdravotní nebo penzijní připojištění
  • stravné
  • mobil a notebook samozřejmostí
  • možnost nástupu: ihned nebo po výpovědní lhůtě
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4181074  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.