Jak Vám poradíme?

SAP Key User (60.-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 60 000 - 70 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce s programem SAP a znáte ho jak své boty? Chcete dostat své znalosti o úroveň výše a využít je při jeho implementaci?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým SAP KEY USEREM (60.-70.000 Kč)!

Náplň práce

  • zodpovědnost za správu modulů PP v SAP
  • implementace požadavků a jejich koordinace
  • školení zaměstnanců
  • podpora uživatelů
  • zodpovědnost za systémové řízení výroby

Požadujeme

  • zkušenost s implementací SAPu
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost výrobního prostředí
  • komunikativní němčinu, angličtina bude výhodou

Nabízíme

  • příspěvky na dovolenou a Vánoce
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Další informace

Poslat společnosti životopis