Jak Vám poradíme?

Konstruktér Junior - nástup ihned (28-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky?

Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici
KONSTRUKTÉR JUNIOR (28-35.000 KČ).

Náplň práce

  • Práce se SW Catia V5.
  • Včasné a kvalitní odevzdání zadaných projektů.
  • Prezentace vypracovaných projektů.

Požadujeme

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání technického směru.
  • Chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet.
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Stravenky.
  • Finanční příspěvek v případě relokace.

  • Lokalita: Mladá Boleslav nebo Miletín

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Chodníčková
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis