Jak Vám poradíme?

Ostraha objektu Holasice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.
Hledáme nového kolegu na ostrahu objektu nedaleko Rajhradu. Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy v bývalém areálu zemědělského družstva v Holasicích.

Náplň práce

  • Ostraha osob a majetku
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola vjezdu a výjezdů vozidel do/z objektu

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Asertivitu a chuť se učit novým věcem

Nabízíme

  • Práci na HPP nebo DPP
  • Plat dle dohody
  • Denní směny
  • Práci v příjemném prostředí
  • Individuální přístup a korektní jednání
  • Místo výkonu práce: Holasice

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 725 677 254 nebo zasílejte životopis na [email protected] Bližší informace k vykonávané práci vám poskytneme při osobním pohovoru

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4195444  Datum zveřejnění: 3.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.