Jak Vám poradíme?

Vedoucí projektů ve vývojovém centru (65.-75.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Holýšov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 65 000 - 75 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: IHNED
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás vedení projektů v automotive a zároveň i vedení týmu? Jste technický typ, který ví, co to obnáší, když se zavádějí nové projekty do výroby?

Tak mi zašlete svůj životopis, protože hledáme právě Vás! Hledáme VEDOUCÍHO PROJEKTŮ VE VÝVOJOVÉM CENTRU (65.-75.000 Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení náběhu nového projektu od před-sériové fáze až po sériovou
  • Sledování fází projektu
  • Komunikace s konstruktéry a řešení vzniklých problémů
  • Zodpovědnost za technické změny v projektu a jeho uvedení do výroby
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - technické
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti s vedením projektů v automotive

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13.plat
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijko
  • Zcela nový projekt

  • Místo výkonu práce: Plzeň + 30 minut

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Kosková
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis