Jak Vám poradíme?

Úklid pro OC ATRIUM Hradec Králové

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme pracovníky úklidu cca na 4 až 6 hod HPP/DPP pro OC Atrium v Hradci Králové.

Náplň práce

  • Úklid cca na 4 až 6 hod
  • Začátek směny v 10:00 hodin
  • Záskoky a víkendy po dohodě.

Požadujeme

  • Čistý rejstřík trestů
  • Spolehlivost
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • HPP/DPP
  • Vhodné i pro osoby ve starobním důchodu
  • Nástup možný ihned
  • Korektní jednání a precizní zaučení
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle tel: 725 606 182 Skapová nebo na emailu [email protected]

Další informace

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4197254  Datum zveřejnění: 5.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.