Jak Vám poradíme?

Konstruktér s AJ (33 - 42.0000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pelhřimov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 33 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s konstruováním v CAD systémech? Domluvíte se anglicky? Chcete být součástí významné strojírenské společnosti? Pošlete mi svůj životopis a získejte nové místo!

KONSTRUKTÉR S AJ (33 - 42.0000 KČ)

Náplň práce

  • vytváření technické dokumentace na svěřeném projektu
  • práce v CAD systémech, CATIA apod.
  • testování dle zákaznických požadavků
  • řízení procesu změn
  • zlepšování stávajících procesů s cílem snížit náklady

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • znalost konstrukce v CAD, CATIA
  • znalost materiálů a jejich vlastností
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost ubytování
  • firemní stravování

  • lokalitu okres Pelhřimov

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Kuricová
Tel.: +420777498776
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis