Jak Vám poradíme?

Technik výrobních zařízení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Přemýšlíte nad změnou ve svém profesním životě? Máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a nadále byste se chtěli v tomto oboru rozvíjet? Nevadí Vám práce na směny? Pak mám pro Vás velmi zajímavou nabídku a volné pracovní místo na pozici:

TECHNIK VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

  • Zajištění bezporuchového provozu výrobních zařízení
  • Zajištění údržby a revizí u jednotlivých zařízení
  • Správa a aktualizace technické dokumentace
  • Zaznamenání poruch a zajištění prevence

Požadujeme

  • Vzdělání elektotechnického oboru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
  • Znalost PLC
  • Ochotu pracovat ve 4 směnném provozu
  • Schopnost čtení technické dokumentace (i v aj/nj)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou stravu na pracovišti
  • Možnost příspěvku na životní pojištění
  • Možnost příspěvku na penzijní pojištění
  • Možnost příspěvku na sportovní aktivity
  • Příjemné prostředí a skvělého nadřízeného
  • Možnost nástupu od ledna 2022 (Nebo dle domluvy)

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Hůrková, DiS.
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4199328  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.