Jak Vám poradíme?

Asistent/ka vedení společnosti (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tišnov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát nepostradatelným článkem společnosti? Máte angličtinu na komunikativní úrovni a chcete ji denně využívat? Multitasking je Vaší silnou stránkou a máte rádi věci pod kontrolou?

Pak hledáme právě Vás!

Do české firmy s mnohaletou tradicí hledáme posilu na pozici:

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zajištění chodu kanceláře
  • Starost o agendu a time managment vedení společnosti
  • Spolupráce s odděleními napříč společností
  • Support pro HR oddělení
  • Plánování firemních akcí

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost angličtiny slovem i písmem - komunikace na denní bázi
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Pokročilou znalost balíčku MS OFFICE
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Motivační ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na závodní stravování, výběr z jídel
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Tišnov

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Dominika Kamarýtová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis