Jak Vám poradíme?

Ostraha autosalonu v Brně

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy v autosalonu v Brně.

Náplň práce

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • pochůzková činnost
  • 12hod. směny - ranní, noční

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • praxe a certifikát výhodou
  • v případě zájmu nutné zaslat životopis

Nabízíme

  • mzdu 105 Kč/hodinu
  • individuální přístup a korektní jednání
  • služební výstroj

  • místo výkonu práce: Brno

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 725 677 254, 545 218 533 nebo zasílejte životopis na [email protected] Bližší informace k vykonávané práci vám poskytneme při osobním pohovoru.

Další informace

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4201985  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.